Par mums

SIA SRD ir tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā šūšanas iekārtas, aprīkojumu un palīgmateriālus gan mājsaimniecībām, gan šūšanas ražotnēm. Esam 100% Latvijas uzņēmums un savas darbības laikā esam kļuvuši par vienu no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem.

Mēs nemitīgi attīstāmies, ieklausāmies un izpildām mūsu klientu ierosinājumus. Lai varētu turpināt attīstīt un uzlabot mūsu servisu, mēs vienmēr tos labprāt arī gaidām.

Mājsaimniecībām un individuālajai šūšanai pie mums var iegādāties firmas JUKI, JAGUAR (Japāna) mājas šujmašīnas, MERRYLOCK (Taivāna) overlokus un pusprofesionālās plakanšuves šujmašīnas. Savukārt šūšanas ražotnēm mēs piedāvājm tādus pasaulē plaši pazīstamu zīmolus kā JUKI (Japāna), BROTHER (Japāna), SIRUBA (Koreja) un SUNSTAR (Koreja) rūpnieciskās šujmašīnas.

Plašais šujmašīnu klāsts un firmas darbinieku pieredze šūšanas iekārtu tirdzniecībā un apkalpošanā sniedz iespēju atrast katram, kas vēlas šūt, piemērotu šujmašīnu. Mūsu firmas darbinieki palīdzēs izvēlēties labāko risinājumu, kā arī sniegs konsultāciju par jebkuru Jums radušos jautājumu arī pēc šujmašīnas iegādes.

Strādājot Latvijas tirgū jau vairākus gadus, ikdienas saskarsmē ar klientiem esam guvuši pieredzi par visbiežāk lietojamām rezerves daļām un ierīcēm, kuras atvieglos daudzas šūšanas operācijas. Piedāvājam rezerves daļas gan mājas, gan rūpnieciskajām šujmašīnām, kā arī dažādas tekstilizstrādājumu ražošanā izmantojamas palīgierīces un materiālus, adatas, šķēres. Sīkāku aprakstu mūsu piedāvātajai produkcijai Jūs varat atrast mūsu mājas lapas attiecīgo produktu sadaļās.

Uzņēmuma vārdā mēs gribētu pateikties par uzticību mūsu esošajiem ilggadējajiem klientiem un laipni lūgt visus topošos un potenciālos klientus izmantot mūsu servisu un pakalpojumus.

Būsiet laipni gaidīti mūsu birojā – veikalā Brasla ielā 29, 1.stāvs, Rīga (Braslas Biznesa centrā)!


View Larger Map

Posted in Bez tēmas
No Comments » for Par mums
4 Pings/Trackbacks for "Par mums"
 1. Best Writing Service

  Get an expert academic writing assistance! We can write any paper on any subject within the tightest deadline.

 2. Best Writing Service

  Get an expert academic writing assistance! We can write any post on any subject within the tightest deadline.

 3. Best Writing Service

  Get an expert academic writing assistance. We can write any paper or post on any subject within the tightest deadline.

 4. Best Editing Service

  The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for…

Kontaktinformācija

SIA SRD
Reģ. nr. LV40103216637
Braslas iela 29, Rīga, LV-1084, Latvija
Tālr: +371 67565111
Mob. tālr. +371 29264654, +371 29630073
Fax: +371 67565110
E-pasts: srd@apollo.lv
Darba laiks:
darba dienās: 9:00-17:00
S.,Sv.: brīvs